INTENCJE MSZY ŚW. 18 - 24/03/2019

18/03/2019 Poniedziałek

10:00

+ Marię Franciszka Mariannę Franciszka Bogdana Gniazdowskich Jadwigę Augustyna Wichłaczów Agnieszkę Płóciennik.

17:00

+ Henryka Kaźmierczaka od siostry Stefanii.

19:00

1) + Kazimierza w 19 r. śm. Gertrudę Wujczyków, Andrzeja Kazimierę Waleńskich za zmarłych z rodziny z prośbą o zdrowie i Boże bł. w rodzinie.

2) + Jerzego Koprowskiego od Waldemara Staniewskiego z rodziną.

19/03/2019 Wtorek

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP OPIEKUNA ZBAWICIELA

10:00

1) + Józefę Stanisława Teofila Rachwalskich Jadwigę Marcina Przybył i Helenę Sadzką z rodziny i o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

2) + Józefa Anastazje Kazimierza Krawców Irenę Urszulę Mariana Józefa Szczotków.

17:00

1) + Ryszarda w 3 rocznicę śmierci Zenona w 4 rocznicę śmierci Czesławę Fabisiaków i za zmarłych z rodziny

2) + O niebo dla Józefa i Sebastiana Kmiecików Marcina Grześkowiaka za zmarłych z rodzin Zmyślonych i Kmiecików

19:00

Suma odpustowa ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP Opiekuna Zbawiciela.

Za zmarłych i żywych Parafian.

20/03/2019 Środa

10:00

+ Henryka Mariannę Stanisława Kocików Jana Helenę Edwarda Rasiów z podziękowaniem Matce Bożej za dotychczasową opiekę z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

17:00

+ Pelagię Stanisława Czesławę Bronisława Jankowskich Jana Anastazję Kazimierza Józefa Czesława Ireneusza Krawców Mariannę Franciszka Pabichów Zenona Kolendę oraz o zdrowie w rodzinie.

19:00

1) + Stanisława w 33 rocznicę śmierci Teresę Baran i za zmarłych z rodziny.

2) W 10 rocznicę śmierci Józefa Marię Wojciecha Mariana Antoniego Grażynę Jurkowskich Czesława Marcisza i za zmarłych z rodziny Kolendów z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

21/03/2019 Czwartek

07:00

+ Jadwigę Trawińską od siostry Władysławy z rodziną.

18:30

1) + Pelagię i Jana Szóstek za zmarłych z rodziny Szóstków i Lisów.

2) + Renatę Jackowską w 10 rocznicę śmierci Halinę Antczak Weronikę i Wincentego Antczaków Władysławę i Jana Zmyślonych oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

22/03/2019 Piątek

07:00

+ Genowefę Lis od Stasi z mężem z Galewa.

17:00

+ Wojciecha Rozalię Wacława Mieczysławy Stefana Anny Bogdana Karolczaków Zygmunta Dudka Józefa Zydorka oraz z prośbą o zdrowie i boże błogosławieństwo w rodzinie.

18:30

+ Romana w 5 r. śm., Aleksandra, Jana Jarockich; Helenę, Jana Rybków, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

23/03/2019 Sobota

07:00

O Radość Wieczną dla Marii, Józefa, Krystyny Plutów; Jana i Marii Musielińskich; za zmarłych z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w domu i zagrodzie.

18:30

1) + Marcina w I rocznicę śmierci Helenę Czesława Frąckowiaków Antoniego Karbowiaka i zmarłych z rodziny oraz z prośbą o opiekę i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

2) + Wandę w 17 rocznicę śmierci Zofię Jana Szyszków Eugeniusza Mizerę Mariannę Franciszka Sztuderów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

24/03/2019 III Niedziela Wielkiego Postu

08:00

+ Stanisława Jadwigę Zmyślonych Annę Stefana Jankowskich za zmarłych z tych rodzin i za dusze w czyśćcu cierpiące.

09:30

+ Pelagię Józefa Tadeusza Ginterów Genowefę Antoniego Wichłaczów Romana Strynka Mariana Gniazdowskiego i za zmarłych z rodziny.

11:00

Z okazji I rocznicy urodzin Adama i 4 rocznicy urodzin Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny.

14:00

Gorzkie Żale

15:00

W intencji przyjmujących chrzest.

wtorek,
19 marca 2019