1.     Październik miesiąc różańcowy odmawiamy Różaniec w domach i zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe każdego dnia po wieczornej Mszy św. Dzieci o 17.00

2.     Dzisiaj dzień Papieski zbieramy do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny  „Nowe Dzieło Tysiąclecia”

3.     We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Św. po Mszy św. wieczornej.

4.     W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

5.     W czwartek po wieczornej mszy św zapraszamy na katechezę dla dorosłych w salce obok kościoła.

6.     W czwartek po wieczornej Mszy św. Zapraszam Panów i Panie Sołtysów na plebanię. Będziemy rozmawiać na temat cmentarza.

7.     W piątek Różaniec Fatimski 13.10.2017 r. o godz. 20.30 na osiedlu.

8.     W sobotę dzień nauczyciela. Różanie w intencji nauczycieli.

9.     Przyjmujemy kandydatów na ministrantów i lektorów, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11:30 w salce kominkowej.

10.                       W następną niedzielę zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku.

11.                       Dziękuję Panu Bogumiłowi Prucha za naprawę dachu na kościele i Panom Strażakom za usunięcie zwalonego świerku przy domu sióstr.

12.                       Prasa katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.

wtorek,
17 października 2017