1.     W środę modlitwę różańcową prowadzi II Róża Matek z Trzemeszna.

2.     Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.

3.     Zachęcamy do korzystania ze Studni Słowa Bożego.

4.     We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I komunii.

5.     W piątek o 17.00 Msza Szkolna.

6.     W dniu 17 listopada br. planujemy pielgrzymkę autokarową dla kandydatów do bierzmowania, do Świnic Warckich, miejsca narodzin i domu rodzinnego św. siostry Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia. Będzie tam także sprawowana Msza św. za przygotowujących się do tego sakramentu. Koszt wyjazdu to 30zł, zapisy do 14 listopada w zakrystii lub u ks. Jacka wyjazd z przed kościoła o godz. 8.00 rano, serdecznie wszystkich kandydatów zapraszamy, dla nich jest to wyjazd obowiązkowy.

7.     Dziś 100 rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. dziękczynna i o pomyślność Ojczyzny o godzinie 15.00. Wywieszenie flagi narodowej jest wyrazem naszej dumy.

8.     W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

9.   Znaleziono łańcuszek, informacja w zakrystii.

10. Wszystkie  dzieci chcące  śpiewać w dziecięcym  zespole muzycznym,  serdecznie  zapraszamy  w piątek  na mszę szkolną o godz 17 .  Po  Mszy krótkie spotkanie  organizacyjne.  Zapisy  u pani Małgosi.

czwartek,
15 listopada 2018

Czwartek, XXXII Tydzień zwykły
Rok B, II