1.     Trwa miesiąc Różańcowy. Każdego dnia po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe a w niedzielę po Mszy św. o 15.00

2.     W czwartek po wieczornej mszy św. katecheza dla dorosłych, chętnych serdecznie zapraszamy

3.     Zachęcamy do korzystania ze Studni Słowa Bożego

4.     Prasa Katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Miłujcie się.

5.     W przyszłą sobotę w naszej Parafii będzie dzień jedności dla grup Odnowy w Duchu Świętym diecezji kaliskiej. Różaniec będzie o godz. 18.00, a po wieczornej Mszy św koncert zespołu WOW z Ostrowa. Taca z soboty przeznaczona jest na zespół WOW i na jego działalno ewangelizacyjną. Zespół będzie towarzyszył podczas Mszy św.

6.     W dzisiejszą niedzielę Dzień Nauczyciela, otoczmy naszych nauczycieli żyjących i zmarłych modlitwą.

7.     Dzisiaj zbiórka do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny.

8.     Młodzież z obecnych klas VIII, zapraszamy na krótkie spotkanie dzisiaj po Mszy św o godz.15.00.

9.     W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje.

poniedziałek,
15 października 2018