1.     W środę Różaniec prowadzi Róża Ojców z Maciejewa. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

2.     W środę po Mszy św. w salce kominkowej spotkanie Zelatorów Żywego Różańca i osób, które by chciały należeć do Żywego Różańca, wszystkich serdecznie zapraszamy.

3.     W dniu 6 października organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w związku z przypadającym świętem Matki Bożej Różańcowej, wyjazd z przed kościoła o godz. 6 00, zapisy w zakrystii lub u pani Haliny Wójcik, koszt wyjazdu 40 zł.

4.     W czwartek wyrusza pielgrzymka rowerowa do Gietrzwałdu. Dotrze na miejsce w niedzielę tam będzie ofiarowana Msza św. za Parafię. Prosimy o łączność modlitewną.

5.     W czwartek po wieczornej Mszy św katecheza dla dorosłych.

6.     W piątek o 17.00 Msza Szkolna.

7.     W sobotę uroczyste nieszpory o godz. 18.00

8.     Dziś zbiórka do puszek na KUL.

9.     Zachęcamy do korzystania ze „Studni Słowa Bożego”

10.                        Bardzo dziękuję za pomalowanie w kościele podłogi pod ławkami Państwu: Romanowi Wójcikowi, Romanowi Drożyńskiemu, Jerzemu Lisowi, Markowi Wygralakowi,Łukaszowi Bajodkowi,   Annie Śronek, Henrykowi Talarczykowi, Janowi Kołodziejskiemu, Rafałowi Kołodziejskiemu, Amelii Kołodziejskiej, Szymonowi Stęclik i Jerzemu Zalewskiemu. Niech dobry Pan Bóg hojnie wynagrodzi za tę pracę. Do pomalowania została druga strona podłogi nawy głównej. Chętnych do tego dzieła zapraszam w poniedziałek na godzinę 9.00.

11.                        Prasa katolicka: Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik.

piątek,
21 września 2018

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty