20 października 2019

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Katecheza dla dorosłych w czwartek po wieczornej mszy św, chętnych serdecznie zapraszamy

2.     Msza św. szkolna w piątek o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną. Jest to też element formacji do przyjęcia sakramentów: Eucharystii i Bierzmowania.

3.     Kalendarze diecezjalne na rok 2020 w cenie 5 zł. są do nabycia w zakrystii.

4.     Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 18.00. Potem Msza św., a w niedzielę po Mszy św. o godz.15 00.

5.     Zachęcamy do korzystania ze Studni Słowa Bożego.

6.     Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Opiekun.

7.     W dniu 26 października, sobota, pragniemy zorganizować pielgrzymkę do kościoła cudu eucharystycznego w Legnicy, oraz Wrocławia m.in. katedra, stadion, itd. szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, ale nie tylko, zapisy u ks. Jacka i w zakrystii do 22 października, koszt 49, zł, wyjazd o godz. 07.00, zapraszamy.

8.     Trwa nadzwyczajny miesiąc misyjny. Dziś w niedzielę 20 października

Światowa Niedziela Misyjna modlimy się za dzieła misyjne, duchownych i świeckich misjonarzy i misjonarki, dziś także zbiórka ofiar do puszek na rzecz dzieł misyjnych.

9.     Do skrzyni pod chórem można składać wypominki.

10. W piątek o godz. 19.00 w oratorium miłosierdzia odbędzie się wielbienie śpiewem i modlitwami z Taize, serdecznie zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do europejskiego spotkania młodych we Wrocławiu.

11. 24 października jest VI Ogólnopolski Dzień Modlitwy Żywego Różańca. W tym dniu Różaniec o 18.oo, a o 18.30 Msza Św. po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i pozostałe trzy części Różańca. Zakończymy Apelem Maryjnym.

12.W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie wszystkich chętnych, którzy chcą się zaangażować w parafialne dzieło Caritas, oraz wspólnoty „Serdecznie Dobry Człowiek”.  Spotkanie na Sali Papieskiej.

niedziela,
20 października 2019